40S3M312 – SUPER TORQUE TIMING BELT 104T
40S3M312
Length
312mm
Pitch
3mm
Width
4mm
Length
264mm
Width
100mm
Pitch
3mm
SUPER TORQUE TIMING BELT 167T
501mm
100mm
3mm
SUPER TORQUE TIMING BELT 75T
225mm
10mm
3mm
75
SUPER TORQUE TIMING BELT 92T
237mm
10mm
3mm
SUPER TORQUE TIMING BELT 82T
246mm
10mm
3mm
82
SUPER TORQUE TIMING BELT 84T
252mm
10mm
3mm
84
SUPER TORQUE TIMING BELT 88T
264mm
10mm
3mm
88
SUPER TORQUE TIMING BELT 92T
276mm
10mm
3mm
92
SUPER TORQUE TIMING BELT 100T
300mm
10mm
3mm
100
SUPER TORQUE TIMING BELT 104T
312mm
10mm
3mm
104
SUPER TORQUE TIMING BELT 106T
318mm
10mm
3mm
106
SUPER TORQUE TIMING BELT 113T
339mm
10mm
3mm
113
SUPER TORQUE TIMING BELT 128T
384mm
10mm
3mm
128
SUPER TORQUE TIMING BELT 140T
420mm
10mm
3mm
140
SUPER TORQUE TIMING BELT 153T
459mm
10mm
3mm
153
SUPER TORQUE TIMING BELT 162T
486mm
10mm
3mm
162
SUPER TORQUE TIMING BELT 167T
501mm
10mm
3mm
167
SUPER TORQUE TIMING BELT 175t
525mm
10mm
3mm
175
SUPER TORQUE TIMING BELT 188T
564mm
10mm
3mm
188
SUPER TORQUE TIMING BELT 300T
900mm
10mm
3mm
300
SUPER TORQUE TIMING BELT 84T
252mm
12mm
3mm
84
276mm
12mm
3mm
92
SUPER TORQUE TIMING BELT 100T
300mm
12mm
3mm
100
SUPER TORQUE TIMING BELT 162T
486mm
12mm
3mm
162
SUPER TORQUE BELT 140MM WIDE
264mm
140mm
3mm