420L075-U – URETHANE TIMING BELT
420L075-U
Length
42.0"
Pitch
0.375"
Width
0.75"
Length
12.375"
Width
0.25"
Pitch
0.375"
TIMING BELT 33T
12.375"
0.37"
0.375"
URETHANE TIMING BELT
12.375"
0.37"
0.375"
12.375"
0.50"
0.375"
12.375"
0.50"
0.375"
12.375"
0.62"
0.375"
12.375"
0.75"
0.375"
12.375"
0.75"
0.375"
12.375"
1.00"
0.375"
12.375"
1.00"
0.375"
12.375"
1.50"
0.375"
12.375"
2.00"
0.375"
12.375"
2.00"
0.375"
TIMING BELT 36T
13.5"
0.37"
0.375"
36
TIMING BELT 36T
13.5"
0.50"
0.375"
36
13.5"
0.62"
0.375"
13.5"
0.75"
0.375"
13.5"
1.00"
0.375"
13.5"
2.00"
0.375"
TIMING BELT 38T
14.25"
0.37"
0.375"
38
TIMING BELT 38T
14.25"
0.50"
0.375"
38
14.25"
0.75"
0.375"
14.25"
1.00"
0.375"
TIMING BELT
14.25"
10.00"
0.375"
14.25"
2.00"
0.375"