420L150-U – URETHANE TIMING BELT 112T
420L150-U
URETHANE TIMING BELT 112T
Length
42.0"
Pitch
0.375"
Width
1.50"
Length
12.375"
Width
0.25"
Pitch
0.375"
TIMING BELT 33T
12.375"
0.37"
0.375"
URETHANE TIMING BELT
12.375"
0.37"
0.375"
12.375"
0.50"
0.375"
URETHANE TIMING BELT
12.375"
0.50"
0.375"
12.375"
0.62"
0.375"
12.375"
0.75"
0.375"
12.375"
0.75"
0.375"
12.375"
1.00"
0.375"
12.375"
1.00"
0.375"
12.375"
1.50"
0.375"
12.375"
2.00"
0.375"
12.375"
2.00"
0.375"
TIMING BELT 36T
13.5"
0.37"
0.375"
36
TIMING BELT 36T
13.5"
0.50"
0.375"
36
13.5"
0.62"
0.375"
13.5"
0.75"
0.375"
13.5"
1.00"
0.375"
13.5"
2.00"
0.375"
TIMING BELT 38T
14.25"
0.37"
0.375"
38
TIMING BELT 38T
14.25"
0.50"
0.375"
38
14.25"
0.75"
0.375"
14.25"
1.00"
0.375"
TIMING BELT
14.25"
10.00"
0.375"
14.25"
2.00"
0.375"