66T10/20-2 – 12MM MPB PULLEY-BELT WID. 50MM
66T10/20-2
12MM MPB PULLEY-BELT WID. 50MM
In Stock
as of 2 weeks ago
Length
Pitch
10mm
Width
66mm
# of Teeth
20
Length
1000mm
Width
100mm
Pitch
10mm
METRIC TIMING BELT 101T
1010mm
100mm
10mm
METRIC TIMING BELT 105T
1050mm
100mm
10mm
105
METRIC TIMING BELT 108T
1080mm
100mm
10mm
108
METRIC TIMING BELT 110T
1100mm
100mm
10mm
110
METRIC TIMING BELT 115T
1150mm
100mm
10mm
115
METRIC TIMING BELT 120T
1200mm
100mm
10mm
120
METRIC TIMING BELT 121T
1210mm
100mm
10mm
121
METRIC TIMING BELT
1240mm
100mm
10mm
METRIC TIMING BELT 125T
1250mm
100mm
10mm
125
METRIC TIMING BELT 130T
1300mm
100mm
10mm
130
METRIC TIMING BELT 132T
1320mm
100mm
10mm
132
METRIC TIMING BELT 142T
1420mm
100mm
10mm
142
METRIC TIMING BELT 146T
1460mm
100mm
10mm
146
METRIC TIMING BELT 150T
1500mm
100mm
10mm
150
METRIC TIMING BELT 156T
1560mm
100mm
10mm
156
METRIC TIMING BELT 160T
1600mm
100mm
10mm
160
METRIC TIMING BELT 161T
1610mm
100mm
10mm
161
METRIC TIMING BELT 175T
1750mm
100mm
10mm
175
METRIC TIMING BELT 178T
1780mm
100mm
10mm
178
METRIC TIMING BELT 225T
2250mm
100mm
10mm
225
METRIC TIMING BELT 50T
500mm
100mm
10mm
50
METRIC TIMING BELT 56T
560mm
100mm
10mm
56
METRIC TIMING BELT 61T
610mm
100mm
10mm
61
METRIC TIMING BELT 63T
630mm
100mm
10mm