400S8M1480 – SUPER TORQUE TIMING BELT 185T
400S8M1480
Length
1480mm
Pitch
8mm
Width
40mm
Length
1344mm
Width
7mm
Pitch
8mm
SUPER TORQUE TIMING BELT 125T
1000mm
100mm
8mm
SUPER TORQUE TIMING BELT 129T
1032mm
100mm
8mm
129
SUPER TORQUE TIMING BELT 130T
1040mm
100mm
8mm
130
SUPER TORQUE TIMING BELT 137T
1096mm
100mm
8mm
137
SUPER TORQUE TIMING BELT 140T
1120mm
100mm
8mm
140
SUPER TORQUE TIMING BELT 150T
1200mm
100mm
8mm
150
SUPER TORQUE TIMING BELT 156T
1248mm
100mm
8mm
156
SUPER TORQUE – 100MM WIDE
1280mm
100mm
8mm
160
SUPER TORQUE TIMING BELT 170T
1360mm
100mm
8mm
170
SUPER TORQUE TIMING BELT 175T
1400mm
100mm
8mm
175
SUPER TORQUE TIMING BELT 185T
1480mm
100mm
8mm
185
SUPER TORQUE TIMING BELT 190T
1520mm
100mm
8mm
190
SUPER TORQUE TIMING BELT 210T
1680mm
100mm
8mm
210
SUPER TORQUE TIMING BELT 216T
1728mm
100mm
8mm
216
SUPER TORQUE TIMING BELT 225T
1800mm
100mm
8mm
225
SUPER TORQUE TIMING BELT 250T
2000mm
100mm
8mm
250
SUPER TORQUE TIMING BELT 280T
2240mm
100mm
8mm
280
SUPER TORQUE TIMING BELT 284T
2272mm
100mm
8mm
284
SUPER TORQUE TIMING BELT 288T
2304mm
100mm
8mm
288
SUPER TORQUE TIMING BELT 312T
2496mm
100mm
8mm
312
SUPER TORQUE TIMING BELT 350T
2800mm
100mm
8mm
350
SUPER TORQUE TIMING BELT 400T
3200mm
100mm
8mm
400
SUPER TORQUE TIMING BELT 55T
440mm
100mm
8mm
55
SUPER TORQUE TIMING BELT 64T
512mm
100mm
8mm