408XL150 – TIMING BELT 204T
408XL150
TIMING BELT 204T
In Stock
as of 2 weeks ago
Length
40.8"
Pitch
0.20"
Width
1.50"
Length
10.0"
Width
0.18"
Pitch
0.20"
TIMING BELT 50T – 3/16″ WIDE
10.0"
1.87"
0.20"
TIMING BELT 50T
10.0"
0.25"
0.20"
URETHANE TIMING BELT
10.0"
0.25"
0.20"
10.0"
0.31"
0.20"
URETHANE TIMING BELT
10.0"
0.31"
0.20"
10.0"
0.37"
0.20"
10.0"
0.37"
0.20"
10.0"
0.50"
0.20"
10.0"
0.50"
0.20"
10.0"
0.62"
0.20"
10.0"
0.65"
0.20"
10.0"
0.68"
0.20"
10.0"
0.75"
0.20"
10.0"
0.75"
0.20"
10.0"
0.97"
0.20"
10.0"
1.00"
0.20"
10.0"
1.00"
0.20"
10.0"
10mm
0.20"
10.0"
1.12"
0.20"
10.0"
1.37"
0.20"
10.0"
1.40"
0.20"
10.0"
14.00"
0.20"
10.0"
14mm
0.20"
10.0"
1.50"
0.20"