412XL031 – TIMING BELT 206T
412XL031
TIMING BELT 206T
In Stock
as of 13 hours ago
Length
41.2"
Pitch
0.20"
Width
0.31"
Length
10.0"
Width
0.18"
Pitch
0.20"
TIMING BELT 50T – 3/16″ WIDE
10.0"
1.87"
0.20"
TIMING BELT 50T
10.0"
0.25"
0.20"
URETHANE TIMING BELT
10.0"
0.25"
0.20"
10.0"
0.31"
0.20"
URETHANE TIMING BELT
10.0"
0.31"
0.20"
10.0"
0.37"
0.20"
10.0"
0.37"
0.20"
10.0"
0.50"
0.20"
10.0"
0.50"
0.20"
10.0"
0.62"
0.20"
10.0"
0.65"
0.20"
10.0"
0.68"
0.20"
10.0"
0.75"
0.20"
10.0"
0.75"
0.20"
10.0"
0.97"
0.20"
10.0"
1.00"
0.20"
10.0"
1.00"
0.20"
10.0"
10mm
0.20"
10.0"
1.12"
0.20"
10.0"
1.37"
0.20"
10.0"
1.40"
0.20"
10.0"
14.00"
0.20"
10.0"
14mm
0.20"
10.0"
1.50"
0.20"